Szczepana Gourmet Candycane Hot kakao, 1,4-Uncja Pakiety (zestaw 24)

Posted by & filed under Bez kategorii.

Gorąca czekolada mleko kakaowe z kawałkami prawdziwych Candycane mięty pieprzowej.
Najbardziej pomocne Opinie klientów 4 z 4 osób uznało tę recenzję za pomocną. Najlepsze mięty gorącej czekolady na rynku przez Lizz A. Belle kocham tego produktu! Kupiłem go kilka razy od jej odkrycie w Wal-Mart, ale trudno jest znaleźć miejsce, gdzie mieszkam. Mapomocne Opinie klientów 4 z 4 osób uznało tę recenzję za pomocną. Najlepsze mięty gorącej czekolady na rynku przez Lizz A. Belle kocham tego produktu! Kupiłem go kilka razy od jej odkrycie w Wal-Mart, ale trudno jest znaleźć miejsce, gdzie mieszkam. Ma bardzo ładny miętowy smak bez zbyt przytłaczające.

Gorąco polecam, jeśli chcesz mięty i czekolady. 4 z 4 osób uznało tę recenzję za pomocną.

Wspaniała By SheSpawn byłem leary z kakao Candycane, ale

kupiłem to na kaprys w moim lokalnym klubie Sam i OMG to jest niesamowite, marzę w

Candycane kakao Stephen teraz. I będzie wkrótce do kupienia

przed go nie ma … wszystko, co mogę powiedzieć

to

to, Yummy! 3 z 3 osób uznało tę recenzję za pomocną. Ten

produkt był

wielki! Przez

Carol A. Beane produkt wygląda dobrze w opakowaniach i smakowało świetnie. Kiedyś niektórzy koszy upominkowych i one zostały dobrze przyjęte.

Prawdopodobnie będzie kupić więcej na święta. Zobacz wszystkie 15 opinie klientów …
Amazon Sales Rank: # 13970 w spożywczy i marki Gourmet Food: Gourmet Stefana Wydany: 2006-11-08 Ilość

przedmiotów: 24 Funkcje Prawdziwe bitów z mięty pieprzowej Candycane w każdym pojedynczym pakiecie służyć Przeżyj doświadczenie z dzieciństwa, kiedy unosił się candycanes w swoje gorące kakao Irresistible bogaty i kremowy smak po prostu dodając

ciepłej wody Wygodne pojedyncze pakiety służyć są świetne dla dzieci, ludzi w podróży i nie w biurze Bity Real z mięty pieprzowej candy cane Wygodne małoformatowych pakiety Fantastic prezent świąteczny dla bliskich dla Wielkiej dzieci,

ludzi w podróży i nie w biurze Irresistible smak prawne Wygląd opakowania produktu oraz materiałów może zawierać więcej i inne informacje niż to, co jest wyświetlane na naszej stronie internetowej bogaty i kremowy. Zalecamy, aby nie polegać wyłącznie na prezentowanych informacji i że zawsze czytać etykiety, ostrzeżeń i wskazówek przed użyciem lub spożywania produktów. Zapoznaj się z naszą pełną zrzeczenie się poniżej.